Sign In

Prečo pridať tvoj podnik na foodcity.sk

Každý podnik chce byť najlepší v okolí a mať čo najviac verných zákazníkov, ktorí sa budú pravidelne vracať a odporúčať ho svojim známym. U potenciálnych zákazníkov rozhoduje v prvom rade kvalita a aké referencie má daný podnik na internete.

Foodcity.sk podporuje podnikanie kvalitných reštaurácií a podnikov, ktoré si zaslúžia, aby sa o nich vedelo.

Aké informácie zaujímajú zákazníkov najviac?

Cieľom každého podniku, je prekonať konkurenciu a prilákať zákazníkov. Je veľmi dôležité to, ako sa podnik prezentuje na webe a aké informácie poskytuje svojim zákazníkom.

Na výbere informácii by ste si mali dať záležať, pretože práve tie rozhodujú o tom, či zákazník navštívi práve váš podnik alebo si vyberie iný. Na tieto by ste nemali zabudnúť.

Jedinečný popis podniku

Popis podniku je jeho neodmysliteľnou súčasťou. V opise by ste mali zhrnúť základné informácie ale aj to čo je na vašom podniku jedinečné a čo ponúka na rozdiel od konkurencie.

Presná adresa a poloha podniku

Zákazník chce presne vedieť, kde sa váš podnik nachádza. Nie je nič horšie ako keď nájde skvelý podnik, do ktorého sa chystá zobrať svojich známych a váš podnik nemôže nájsť, pretože adresa je nepresná. Na našom portáli sa to stať nemôže, pretože trváme na tom, aby podniky uvádzali presné adresy a polohu podniku, ktorá sa bude zobrazovať na mape pri popise.

Otváracie hodiny

Potenciálnych zákazníkov zaujímajú tiež otváracie hodiny, aby vedeli, kedy a v akom čase môžu navštíviť váš podnik.

Fotografie priestorov a špecialít

Aj keď sa môže zdať, že fotografie nie sú až tak podstatné, opak je pravdou. Vizuálna stránka vášho podniku je v mnohých prípadoch dokonca rozhodujúca, preto by mali fotografie pôsobiť esteticky a mať určitú kvalitu. Okrem fotografií priestorov sa môžete zamerať aj na špeciality, ktoré sú typické pre váš podnik a pridať ich na Foodcity.sk

Menu a cenník

Určite ste už spozorovali, že zákazník sa hneď po vstupe do podniku zaujíma o to, čo je v ponuke. Mnohí by to dokonca radi vedeli ešte pred tým ako sa ho rozhodnú navštíviť. V reštauráciách je dôležité najmä obedové menu, ktoré priláka najviac zákazníkov. Aj keď nie každý podnik ho chce uvádzať, zákazník zaujíma na aké ceny sa má pripraviť.

Foodcity.sk ponúka všetky prevádzky na jednom webe. Ak ste sa rozhodli pridať váš podnik k nám, stačí sa zaregistrovať ako majiteľ alebo manažér podniku a vyplniť vami zvolené údaje.