Sign In

O nás

Kto sme?

Foodcity.sk je presne to, čo ste tak dlho hľadali. Sme ambiciózny rozbiehajúci sa startup, ktorého cieľom je zviditeľnenie podnikov, ktoré sa oplatí navštíviť. Vďaka nám zákazníci presne vedia, kde je najbližší Street Food, reštaurácia, jedinečný podnik či štýlový bar… Ponúkame možnosť vybrať si presne taký podnik, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám a vy tak môžete stráviť príjemný čas s rodinou alebo s priateľmi na overenom mieste.

O nás
map-525349_1280

Zviditeľni svoj podnik u nás

Vedieš podnik, ktorý si zaslúži aby sa o ňom všetci dozvedeli? Tak to si na správnom mieste. Pridaj svoj podnik k nám a prilákaj nových zákazníkov, ktorí sa vždy s radosťou vrátia. Bližšie informácie o tom ako ho k nám pridať nájdeš v kategórii Pre podniky. A nezabúdaj, podnik, ktorý nie je na Foodcity.sk akoby ani neexistoval!

Podpora podnikania a …

Podpora a rozvoj podnikania a zároveň možnosť dobrého výberu zákazníkom sú hlavné myšlienky Foodcity.sk. Preto sa náš tým snaží čo najlepšie komunikovať na regionálnej úrovni aby podniky boli zobrazované hlavne v mieste svojho pôsobenia. Podniky majú možnosť si samé presne určiť čo bude na ich stránke zobrazené, a tak spolu s tímom Foodcity.sk najlepšie oslovili zákazníkov.  Čo má veľmi dobrý vplyv na konečného spotrebiteľa. Keďže ten si môže vybrať z rôznych ponúk a oblasti podľa vlastnej chuti.

Kontakt

Foodcity.sk je portál, kde nájdete svoj obľúbený podnik. Môžete tu vyhľadávať medzi podnikmi, hľadať podľa ponuky jedál či druhu podniku.
Ak máte záujem pridať sem svoj podnik, môžete tak urobiť po registrácií.

Web: foodcity.sk

E-mail: info@foodcity.sk

Máte nejaké otázky?

Len nám smelo napíšte a odpovieme Vám čo najskôr, ako to pôjde. Či už máte otázky alebo pripomienky ohľadom portálu, radi Vám odpovieme!