Sign In

Informácie pre podniky

Ako mi môže foodcity.sk pomôcť?

Posledné roky sa čoraz viac dostáva do popredia digitalizácia / digitálne menu. Tá ovplyvnila mnoho odvetví, do ktorých patrí aj gastronómia. Práve Foodcity.sk sa špecializuje na digitalizáciu, publikovanie, propagáciu a distribúciu online ponúk. Sme akousi marketingovou agentúrou pre reštaurácie a podniky na Slovensku.

Vďaka zviditeľneniu svojho podniku cez foodcity.sk máte šancu priviesť do reštaurácie mnoho nových zákazníkov, ktorí hľadajú presne to, čo ponúkate.

Všetky informácie, ktoré ste zadali na foodcity.sk, môžeme spoločne použiť na marketing Vašej reštaurácie, a  dokonca využiť pre lepšie vyhľadávanie a získavanie ďalších spätných odkazov cez  Google, Facebook – Instagram alebo všetky ostatné sociálne médiá. Foodcity.sk sa nezameriava len na slovenských zákazníkov, naopak, cieli aj na zahraničných turistov.

fc

Hovorí sa, že dobrú reštauráciu najlepšie zviditeľní skvelé jedlo. V online dobe to však tak úplne neplatí. Trendy sa menia, čoraz viac ľudí siaha po mobilnom telefóne a vyhľadáva reštaurácie a podniky online !

Aby sa tento proces zjednodušil, vznikol portál foodcity.sk. Zdarma ponúka priestor na propagáciu podnikov. Všetko na základe zákazníckych skúseností.

Niektoré podniky nemajú vlastné webové stránky, portál ponúka i pre nich možnosť zviditeľniť sa v online svete a získať spätné odkazy na Váš podnik Vzorový podnik na foodcity.sk

Na foodcity.sk nájdu zákazníci presne to, čo potrebujú. Základom je menu podniku, popis, otváracie hodiny, či adresa s presnou mapou, alebo navigovanie podľa GPS je  samozrejmosť. Foodcity.sk pomôže aj na ceste špecialít dostať sa z kuchyne až na výslnie!

ppp

Vizuál je v dnešnej dobe dôležitým aspektom výberu reštaurácie, preto tu možno nájsť aj fotografie interiérov. S výberom toho ideálneho miesta na večerné posedenie alebo pracovný obed pomôžu šikovné filtre. Ponúkajú na výber niekoľko kategórií podnikov. Vďaka filtrom si užívateľ vyberie naozaj čokoľvek.

Foocity.sk disponuje aj s online rezerváciou. Na stránku si môžete vložiť rezervačný formulár. Máte plnú kontrolu nad vašou stránkou, môžete sa rozhodnúť kedy zobraziť váš online rezervačný modul. Na rozdiel od iných poskytovateľov má foodcity  aktuálne  zabudovaný  bezplatný pokročilý rezervačný systém, ktorý poskytuje úplnú kontrolu nad spôsobom, ako vytvoriť online rezerváciu. Užívatelia môžu zadať dátum a čas príchodu, či počet hostí. Žiadosť o bezplatnú rezerváciu  následne odošlú.

Informácie pre podniky

Recenzie na portáli foodcity.sk píšu len registrovaní užívatelia, a preto sú z veľkej miery objektívne. Nestane sa, že si podnik napíše exkluzívnu recenziu sám, hoci zákaznícka skúsenosť svedčí o niečom inom. Podniky na recenzie užívateľov môžu reagovať, a tak vzniká okamžitá spätná väzba.

zi

Vaše výhody so foocity.sk

  • Bezplatná registrácia na  portály foodcity.sk
  • Individuálny profil reštaurácie Vzorový podnik na foodcity.sk
  • Jedinečné spätné odkazy pre ďalší dosah na Google, Facebook, Instagram …
  • Digitalizácia podniku
  • Zviditeľnenie svojho podniku pre nových zákazníkov
  • Presná poloha podniku